This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more Got it!

screw, cap, 1/4-20 x .75 s.s. - T300110

Technical details

Article number T300110
Brand Turfco
Standard delivery, 1-2 workdays
Express delivery, in 24 hours
Discount, for companies
Favorable, prices

Product description

Product description

screw, cap, 1/4-20 x .75 s.s. 300110

De 300110 is voor de machines van Turfco. Deze machines verzorgen en onderhouden het gras van de golfbaan. Zoals bijvoorbeeld het topdressen, bezanden en overseeden van de versleten golf- en sportvelden. De bewegingen die de machines maken zorgen er uiteindelijk voor dat de onderdelen langzaam maar zeker afslijten. Met de screw, cap, 1/4-20 x .75 s.s. zorgt u ervoor dat u weer snel met uw machine aan het werk kunt.

Onderhoud aan uw Turfco machine met de screw, cap, 1/4-20 x .75 s.s.

Bekijk het Turfco parts manual of onderdelenboek om te zien welk onderhoud u moet doen voor uw machine. Heeft u toch nog vragen over de screw, cap, 1/4-20 x .75 s.s.? dan kunt u terecht bij onze productspecialisten. Of het nou over onderdelen, de machine of onderhoud gaat, zij helpen u graag om uw machineonderhoud optimaal te laten verlopen.

This part is also used in

This part is also used in

Recently watched

Recently watched

vibration damper EPC011655
vibration damper EPC011655
  • Article number: EPC011655
Belt - deck - R86-1970
Belt - deck - R86-1970
  • Article number: R86-1970
Belt - deck - R86-1960
Belt - deck - R86-1960
  • Article number: R86-1960
Clip - spring large - R150221
Clip - spring large - R150221
  • Article number: R150221

Need advice?

Our specialists are ready for you

Open now!


Telephone: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
E-mail: info@rdmparts.com