| Product number: | 808-53-S102 |
|---|---|
| Manufacturer | RDM Parts |
Technical details
| Product type: | Scrapers |
|---|---|
| Wideness: | 80 mm |
| Length: | 160 mm |
| Bore length: | 60 mm |
| Bore width: | 11 mm |
| Hole spacing: | 36 mm |
| Thickness: | 10 mm |
Greenflex plastic scraper for packer rolls
Specifications of the and the 808-53-S102
- Standard delivery, 1 - 2 working days (When in stock)
- Express delivery, within 24 hours (When in stock)
- Discounts, for companies
Product information "Greenflex plastic scraper for packer rolls 53-s102"
Properties
| Manufacturer | RDM Parts |
Technical details
| Product type: | Scrapers |
| Wideness: | 80 mm |
| Length: | 160 mm |
| Bore length: | 60 mm |
| Bore width: | 11 mm |
| Hole spacing: | 36 mm |
| Thickness: | 10 mm |