Mounting rotary harrow tines
Specifications of the 034578 and the 808-RH-120-DER
On what machines does the 808-RH-120-DER fit?
Do you have any questions about the 034578 van niemeyer
Show more Show less
Properties
Product number: 808-RH-120-DER
Manufacturer RDM Parts
Replaces original
Maschio: 36100160
Niemeyer: 34578
Niemeyer: 034578
Technical details
Product type: Rotoregtanden
Suitable for brand: Niemeyer
Wideness: 120 mm
Length: 295 mm
Material Thickness: 15 mm
Bolt hole diameter: 17 mm
Boring: 17 mm
Hole spacing: 72 mm
Mounting: Right
Thickness: 15 mm