On what machines does the 808-63-SCH-87 fit?
Show more Show less
Properties
Product number: 808-63-SCH-87
Manufacturer RDM Parts
Replaces original
Schulte: C000-201
Technical details
Product type: Bushings
Suitable for brand: Schulte
Inside diameter: 29 mm
Length: 28.5 mm
Outside diameter: 63 mm
Boring: 29 mm