Plain disc Ø710x7 fitting for Quivogne DSQ07103
Product information "Plain disc Ø710x7 fitting for Quivogne DSQ07103"
On what machines does the 808-31-271150 fit?
Show more Show less
Properties
Product number: 808-31-271150
Manufacturer RDM Parts
Replaces original
Quivogne: DSQ07103
Grégoire Besson: 851003298
Technical details
Product type: Disk
Concavity: 122 mm
Diameter: 710 mm
Thickness: 7 mm