Eggetanden tegen rijrichting
Eggetanden tegen rijrichting: Deze eggetanden zijn loodrecht op de rijrichting van de grondbewerking gemonteerd, waardoor een bredere en uitgebreidere losmaking van de grond in één keer mogelijk is. Deze configuratie wordt vaak gebruikt om de menging te verbeteren en bodemverdichting te verminderen.
808-161804A-0
€ 9,90 incl. BTW
Eggetanden tegen rijrichting
Effectieve Eggetanden "Tegen Rijrichting" van RDM Parts voor Intensieve Bodembewerking
RDM Parts biedt effectieve eggetanden die zijn ontworpen om "tegen rijrichting" te werken, wat inhoudt dat hun oriëntatie en vorm geoptimaliseerd zijn voor een intensievere grondbewerking met maximale verkruimeling en menging van de bodem. Deze tanden creëren meer weerstand en een agressievere bewerking, wat ze ideaal maakt voor het doorbreken van kluiten, het inwerken van grote hoeveelheden gewasresten, of het egaliseren van zwaardere gronden. De "tegen rijrichting" plaatsing resulteert in een sterkere roerbeweging van de grond, wat kan bijdragen aan een betere beluchting en het losmaken van verdichte lagen. Vervaardigd uit hoogwaardig, slijtvast staal, en vaak met een robuuster ontwerp om de hogere krachten te weerstaan, garanderen onze eggetanden "tegen rijrichting" uitzonderlijke duurzaamheid en een lange levensduur. Met eggetanden "tegen rijrichting" van RDM Parts optimaliseert u de intensiteit van uw bodembewerking, verbetert u de bodemstructuur en verzekert u zich van een grondige voorbereiding van de zaaibedding, wat essentieel is voor een gezonde gewasgroei in uitdagende omstandigheden.
Contact
Neem contact op met RDM Parts voor professioneel advies bij het selecteren van de juiste eggetanden "tegen rijrichting" die passen bij uw eg en de specifieke bodemcondities, voor optimale prestaties en intensiteit van bewerking.