| Artikelnummer: | 808-RH-100-DER |
|---|---|
| Merk: | RDM Parts |
Vervangt origineel
| Breviglieri: | 88310 |
|---|---|
| Breviglieri: | 0088310 |
Technische details
| Passend voor merk: | Breviglieri |
| Productsoort: | Rotoregtanden |
| Breedte: | 100 mm |
| Lengte: | 300 mm |
| Materiaal dikte: | 12 mm |
| Boring: | 17 mm |
| Boutgat diameter: | 17 mm |
| Dikte: | 12 mm |
| Gatafstand: | 60 mm |
| Montage: | Rechts |
0088310 rotorkopegtanden voor de breviglieri machine
Rotorkopegtanden monteren
Specificaties van de 0088310 en de 808-RH-100-DER rotorkopegtand
Specificaties van de 0088310 en de 808-RH-100-DER
Op welke machines past de 808-RH-100-DER?
Heeft u een vraag over de 0088310 van breviglieri?
- Standaard levering, 1 - 2 werkdagen (mits op voorraad)
- Express levering, binnen 24 uur (Mits op voorraad)
- Korting, voor bedrijven
Vraag onze parts specialisten
Telefoon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Productinformatie "Rotoregtanden, rechtse uitvoering passend voor Breviglieri 0088310"
Rotorkopegtanden monteren
Properties
| Merk: | RDM Parts |
Vervangt origineel
Technische details
| Breedte: | 100 mm |
| Lengte: | 300 mm |
| Materiaal dikte: | 12 mm |
| Boring: | 17 mm |
| Boutgat diameter: | 17 mm |
| Dikte: | 12 mm |
| Gatafstand: | 60 mm |