Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Snelle levering
Groot assortiment
Gunstig prijsniveau

Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX

Productinformatie "Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX"

RTP-RTX rotorkopegtanden voor de renter l m t machine

U kunt uw RTP-RTX Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX vervangen door een alternatief van RDM Parts 808-REN-02L.

Rotorkopegtanden monteren

Bevestigingsmateriaal in de vorm van bouten zijn nodig voor het vastmaken van het onderdeel aan de machine. Daarnaast kan niet iedere tand zomaar allround gemonteerd worden. In het geval van de 808-REN-02L en RTP-RTX wordt de tand links gemonteerd. De RTP-RTX moet links geplaatst worden, net als ons alternatief 808-REN-02L.

Specificaties van de RTP-RTX en de 808-REN-02L rotorkopegtand

Specificaties van de RTP-RTX en de 808-REN-02L

De lengte van de Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX is gelijk aan de lengte van de evenknie van RDM Parts met nummer 808-REN-02L. De lengte hiervan is 208 millimeter en is dus een goed en passend alternatief voor het origineel. Net als het origineel is het onderdeel van RDM Parts 808-REN-02L even breed. Deze Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX is dus 60 millimeter breed. In algemene zin kan worden aangenomen dat hoe dikker een product is, hoe slijtvaster deze is. De Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX met onderdeelnummer 808-REN-02L heeft een dikte van 10 millimeter. Omdat het alternatieve onderdeel dat RDM Parts biedt met onderdeelnummer 808-REN-02L een gelijke dikte heeft is dit een goed alternatief voor het origineel. De gatafstand van Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX is bepaald door de afstand tussen de montagegaten te meten. Met deze montagegaten kan het onderdeel aan de machine van renter l m t vastgemaakt worden. De afstand moet natuurlijk overeenkomen met de te vervangen onderdelen anders is het onderdeel niet passend voor de machine waar deze op moet. Deze Rotortanden, linkse uitvoering passend voor Renter L.M.T. RTP-RTX 808-REN-02L heeft een gatafstand van 32 millimeter. De 808-REN-02L en het origineel worden gemonteerd middels een montagegat van 14,5 milimeter. Met een bout wordt het onderdeel via het montagegat op de machine vastgemaakt. Het kan soms zijn dat een onderdeel door meerdere montagegaten wordt vastgemaakt aan de machine.

Op welke machines past de 808-REN-02L?

Gelijkend aan het origineel met nummer RTP-RTX past de 808-REN-02L op machines van renter l m t De 808-REN-02L is een passende vervanger voor deze onderdelen: Maschio MTB, en Renter L.M.T. RTP-RTX.

Heeft u een vraag over de RTP-RTX van renter l m t ?

Als u met vragen zit over de onderdelen van RDM Parts, waaronder de 808-REN-02L of het origineel met nummer RTP-RTX, neem dan contact op met onze productkenners. Wij zien uw vraag als een uitdaging en zoeken hier graag een antwoord op.

Toon meer + Toon minder -

Properties

Artikelnummer: 808-REN-02L
Merk: Industriehof
Vervangt origineel
Maschio: MTB
Renter L.M.T.: RTP-RTX
Technische details
Passend voor merk: Renter LMT
Productsoort: Rotoregtanden
Breedte: 60 mm
Lengte: 208 mm
Materiaal dikte: 10 mm
Boring: 14.5 mm
Boutgat diameter: 14.5 mm
Dikte: 10 mm
Gatafstand: 32 mm
Gewicht: 0.91 kg
Montage: Links
Toon meer + Toon minder -
Bedrijf? Ontvang tot 40% korting. Klik hier om een account aan te maken.
Bout met borgmoer - m14x1,5x40 - 12.9 30-1440

808-30-1440

€ 1,85 *

€ 2,24 incl. BTW

Levertijd 5 dagen.