| Artikelnummer: | 808-63-SCH-87 |
|---|---|
| Merk: | RDM Parts |
Vervangt origineel
| Schulte: | C000-201 |
|---|
Technische details
| Passend voor merk: | Schulte |
|---|---|
| Productsoort: | Bussen |
| Binnenmaat: | 29 mm |
| Lengte: | 28.5 mm |
| Buitenmaat: | 63 mm |
| Boring: | 29 mm |
Bus passend voor Schulte C000-201
Op welke machines past de 808-63-SCH-87?
- Standaard levering, 1 - 2 werkdagen (mits op voorraad)
- Express levering, binnen 24 uur (Mits op voorraad)
- Korting, voor bedrijven
Vraag onze parts specialisten
Telefoon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Productinformatie "Bus 63-sch-87"
Properties
| Merk: | RDM Parts |
Vervangt origineel
| Schulte: | C000-201 |
|---|
Technische details
| Productsoort: | Bussen |
| Binnenmaat: | 29 mm |
| Lengte: | 28.5 mm |
| Buitenmaat: | 63 mm |
| Boring: | 29 mm |