| Rabe: | 7349D12A |
|---|---|
| Kuhn: | 80251331 / 80251336 |
| Rabe: | 7349D12A / 7349D13A |
Technische details
| Productsoort: | Ringen |
|---|---|
| Binnenmaat: | 13 mm |
| Materiaal dikte: | 6 mm |
| Buitenmaat: | 30 mm |
| Boring: | 13 mm |
| Dikte: | 6 mm |
Schijf DIN 7349
Specificaties van de en de 808-410-1004
- Standaard levering, 1 - 2 werkdagen (mits op voorraad)
- Express levering, binnen 24 uur (Mits op voorraad)
- Korting, voor bedrijven
Vraag onze parts specialisten
Telefoon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Productinformatie "Schijf DIN 7349"
Schijf DIN 7349
Properties
| Artikelnummer: | 808-410-1004 |
| Merk: | RDM Parts |
Vervangt origineel
| Rabe: | 7349D12A |
Technische details
| Productsoort: | Ringen |
| Binnenmaat: | 13 mm |
| Materiaal dikte: | 6 mm |
| Buitenmaat: | 30 mm |
| Boring: | 13 mm |
| Dikte: | 6 mm |