Gladde schijf Ø710x7 passend voor Quivogne DSQ07103
Productinformatie "Gladde schijf Ø710x7 passend voor Quivogne DSQ07103"
Op welke machines past de 808-31-271150?
Toon meer + Toon minder -
Properties
Artikelnummer: 808-31-271150
Merk: RDM Parts
Vervangt origineel
Quivogne: DSQ07103
Grégoire Besson: 851003298
Technische details
Productsoort: Schijf
Bolling: 122 mm
Diameter: 710 mm
Dikte: 7 mm