Saltar al contenido principal Saltar a la búsqueda Saltar a la navegación principal
Entrega rápida
Amplio surtido
Favorable nivel de precios

Bar - scraper

Información sobre el producto "Bar - scraper"

bar - scraper

De bar - scraper met ons onderdeelnummer R150521 is één van de onderdelen uit het ruime aanbod aan machineonderdelen voor tuin- park en golfmachines van RDM Parts. In dit assortiment vindt u zowel originele onderdelen als onze passende alternatieven van eigen merk. Bij RDM Parts ligt de focus op service, u kunt ons dus altijd een vraag stellen over het onderdeel of over uw machine.

bar - scraper voor Toro

Tussen machineonderdelen die op elkaar lijken kan een verschil zitten. Een check in het machinehandboek of onderdelenboek van Toro is dan ook geen overbodige luxe om zeker te weten dat het onderdeel voor uw Toro machine past. In een onderdelenboek en machinehandleiding staat overzichtelijk welke onderdelen op welke plek in de machine thuishoren. Kijk voor aankoop dus of het onderdeelnummer van de machine in grote mate overeenkomt met ons onderdeelnummer. Als er een overeenkomst is dan zal het onderdeel passend zijn voor de machine. Bij twijfel over de juistheid van het product, staat ons serviceteam klaar om u te helpen.

bar - scraper is passend voor deze onderdeelnummers

De bar - scraper met ons onderdeelnummer R150521 is een passend alternatief voor één of meerdere andere (originele of niet originele) onderdelen. De onderdeelnummers van deze onderdelen zijn: 13461.

Mostrar más Mostrar menos

Propiedades

producto R150521
Marca
Detalles técnicos
Adecuado para la marca: TORO
Adecuado para máquina: Toro Reelmaster 335D, Toro Reelmaster 450-D, Toro Reelmaster 3500-D, Toro Reelmaster 4000-D, Toro Reelmaster 4500D
Tipo de producto: Schrapers
Mostrar más Mostrar menos
Las empresas obtienen un descuento. Crea una cuenta rápidamente
Nut - 5/16-18 y/zinc plated

R443106

0,32 € *

0,39 € IVA incluido

Plazo de entrega 5 días.