| Produktnummer: | VER-311.108.150 |
|---|---|
| Manufacturer | Vertidrain |
Tekniske detaljer
| Monteringsdiameter: | 8.00 mm |
|---|---|
| Arbejdsdybde: | 120 mm |
| Samlet længde: | 150 mm |
| Type: | Solid tine |
| arbejdsdiameter: | 8 mm |
Pen origineel Vertidrian
Firma? Få op til 40 % rabat.
Klik her for at oprette en konto.
Solid tine 8/150 (5/16x6)
Varenummer:
VER-311.108.150
- Standard levering, 1 - 2 arbejdsdage (hvis på lager)
- Ekspreslevering, inden for 24 timer (hvis på lager)
- Rabatter til virksomheder
Brug for hjælp?
Spørg vores reservedelsspecialister
Telefon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Produktinformation "Solid tine 8/150 (5/16x6)"
Pen origineel Vertidrian
Properties
| Manufacturer | Vertidrain |
Tekniske detaljer
| Arbejdsdybde: | 120 mm |
| Samlet længde: | 150 mm |
| Type: | Solid tine |
| arbejdsdiameter: | 8 mm |