| Produktnummer: | 808-RH-100-DER |
|---|---|
| Manufacturer | RDM Parts |
Erstatter original
| Breviglieri: | 88310 |
|---|---|
| Breviglieri: | 0088310 |
Tekniske detaljer
| Velegnet til mærke: | Breviglieri |
| Produkttype: | Rotoregtanden |
| Bredde: | 100 mm |
| Samlet længde: | 300 mm |
| Tykkelse: | 12 mm |
| Bolthullets diameter: | 17 mm |
| Boring: | 17 mm |
| Montering: | Højre |
| Tykkelse: | 12 mm |
| hulafstand: | 60 mm |
0088310 rotorkopegtanden voor de breviglieri machine
Rotorkopegtanden monteren
Specificaties van de 0088310 en de 808-RH-100-DER rotorkopegtand
Specificaties van de 0088310 en de 808-RH-100-DER
Op welke machines past de 808-RH-100-DER?
Heeft u een vraag over de 0088310 van breviglieri?
- Standard levering, 1 - 2 arbejdsdage (hvis på lager)
- Ekspreslevering, inden for 24 timer (hvis på lager)
- Rabatter til virksomheder
Spørg vores reservedelsspecialister
Telefon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Produktinformation "Rotoregtanden, rechtse uitvoering passend voor Breviglieri 0088310"
Rotorkopegtanden monteren
Properties
| Manufacturer | RDM Parts |
Erstatter original
Tekniske detaljer
| Bredde: | 100 mm |
| Samlet længde: | 300 mm |
| Tykkelse: | 12 mm |
| Boring: | 17 mm |
| Montering: | Højre |
| Tykkelse: | 12 mm |
| hulafstand: | 60 mm |