| Produktnummer: | 808-63-SCH-87 |
|---|---|
| Manufacturer | RDM Parts |
Erstatter original
| Schulte: | C000-201 |
|---|
Tekniske detaljer
| Velegnet til mærke: | Schulte |
|---|---|
| Produkttype: | Busser |
| indvendig størrelse: | 29 mm |
| Samlet længde: | 28.5 mm |
| udenfor størrelse: | 63 mm |
| Boring: | 29 mm |
Bus passend voor Schulte C000-201
Op welke machines past de 808-63-SCH-87?
- Standard levering, 1 - 2 arbejdsdage (hvis på lager)
- Ekspreslevering, inden for 24 timer (hvis på lager)
- Rabatter til virksomheder
Spørg vores reservedelsspecialister
Telefon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Produktinformation "Bøsning 63-sch-87"
Properties
| Manufacturer | RDM Parts |
Erstatter original
| Schulte: | C000-201 |
|---|
Tekniske detaljer
| Produkttype: | Busser |
| Samlet længde: | 28.5 mm |
| udenfor størrelse: | 63 mm |
| Boring: | 29 mm |