| Produktnummer: | 808-53-N101 |
|---|---|
| Manufacturer | RDM Parts |
Erstatter original
| Niemeyer: | 034218 |
|---|
Tekniske detaljer
| Velegnet til mærke: | Niemeyer |
|---|---|
| Produkttype: | Skrabere |
| Bredde: | 70 mm |
| Samlet længde: | 180 mm |
| Breedte boring: | 9 mm |
| Lengte boring: | 60 mm |
| Tykkelse: | 10 mm |
Greenflex kunststof afstrijker voor pakkerrol passend voor Niemeyer 034218
Op welke machines past de 808-53-N101?
- Standard levering, 1 - 2 arbejdsdage (hvis på lager)
- Ekspreslevering, inden for 24 timer (hvis på lager)
- Rabatter til virksomheder
Spørg vores reservedelsspecialister
Telefon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Produktinformation "Greenflex plastik afskraber for pakkevalse 53-n101"
Properties
| Manufacturer | RDM Parts |
Erstatter original
| Niemeyer: | 034218 |
|---|
Tekniske detaljer
| Produkttype: | Skrabere |
| Bredde: | 70 mm |
| Samlet længde: | 180 mm |
| Breedte boring: | 9 mm |
| Lengte boring: | 60 mm |
| Tykkelse: | 10 mm |