| Produktnummer: | 808-51-V105 |
|---|---|
| Manufacturer | RDM Parts |
Tekniske detaljer
| Produkttype: | Skrabere |
|---|---|
| Bredde: | 65 mm |
| Samlet længde: | 130 mm |
| Breedte boring: | 10 mm |
| Lengte boring: | 85 mm |
| Tykkelse: | 4 mm |
Firma? Få op til 40 % rabat.
Klik her for at oprette en konto.
Afskraber for pakkevalse 51-v105
Varenummer:
808-51-V105
- Standard levering, 1 - 2 arbejdsdage (hvis på lager)
- Ekspreslevering, inden for 24 timer (hvis på lager)
- Rabatter til virksomheder
Brug for hjælp?
Spørg vores reservedelsspecialister
Telefon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Produktinformation "Afskraber for pakkevalse 51-v105"
Properties
| Manufacturer | RDM Parts |
Tekniske detaljer
| Produkttype: | Skrabere |
| Bredde: | 65 mm |
| Samlet længde: | 130 mm |
| Breedte boring: | 10 mm |
| Lengte boring: | 85 mm |
| Tykkelse: | 4 mm |