| Produktnummer: | 808-1260ISO10 |
|---|---|
| Manufacturer | RDM Parts |
Tekniske detaljer
| Produkttype: | Nødder |
|---|---|
| Samlet længde: | 60 mm |
| udenfor størrelse: | 19 mm |
| Boring: | 3.6 mm |
| Gevindtype: | M12x1,75 |
| Trækstyrke: | 10.9 |
| Tykkelse: | 10 mm |
Ploegbout M12x1,75x60 met zeskantmoer
Specificaties van de en de 808-1260ISO10
Welke afmeting is het schroefdraad van de 808-1260ISO10 Ploegbout M12x1,75x60 met zeskantmoer?
- Standard levering, 1 - 2 arbejdsdage (hvis på lager)
- Ekspreslevering, inden for 24 timer (hvis på lager)
- Rabatter til virksomheder
Spørg vores reservedelsspecialister
Telefon: +31 (0)344-645675
Whatsapp: +31 (0)344-645675
Produktinformation "Ploegbout M12x1,75x60 met zeskantmoer"
Properties
| Manufacturer | RDM Parts |
Tekniske detaljer
| Produkttype: | Nødder |
| Samlet længde: | 60 mm |
| udenfor størrelse: | 19 mm |
| Boring: | 3.6 mm |
| Gevindtype: | M12x1,75 |
| Trækstyrke: | 10.9 |
| Tykkelse: | 10 mm |